Výsledky a štatistiky

MPB Darts liga - 7. sezóna / 7. sezóna, 1. kolo

Poradie po poslednom ligovom kole: 7. sezóna, 1. kolo

PoradieMenoBodyZápasyZápasy vyhratéLegyLegy vyhraté
1 (1)Norbert Keszi210873022
2 (2)Anton Vrabel170873019
3 (3-4)Tomáš Fečko130862317
4 (3-4)Jurij Gosar130872718
5 (5-8)Vladimír Polák100761815
6 (5-8)Andrej Takáč100651913
7 (5-8)Jaroslav Kožej100741810
8 (5-8)Ladislav Szepesi100762214
9 (9-16)Luboslav Suchánek70651611
10 (9-16)Oto Zmelík70641610
11 (9-16)Miroslav Entner7053126
12 (9-16)Milan Seneš7053127
13 (9-16)Peter Miščík7054138
14 (9-16)Marcel Lazový7054158
15 (9-16)Dominik Mihály7052157
16 (9-16)Matúš Turčík7063179
17 (17-24)Peter Kubovčiak4042105
18 (17-24)Pavol Janotka4053148
19 (17-24)Martin Kubinec4052136
20 (17-24)Peter Samardžia4041104
21 (17-24)Ján Nemeček4041104
22 (17-24)Lukáš Vavrinčík4053126
23 (17-24)Miroslav Brindzík404182
24 (17-24)Martin Teťák4042105
25 (25-32)Richard Schön4052114
26 (25-32)Vlado Mikuláš4053116
27 (25-32)Peter Veber4042105
28 (25-32)Viktória Kurkin404193
29 (25-32)Marek Janči4052125
30 (25-32)Jana Tarek404193
31 (25-32)Adrián Miklos4053158
32 (25-32)Juraj Bordáč4052126
33 (33-48)Jozef Buffa2051113
34 (33-48)Pavel Drahoš2051134
35 (33-48)Martin Krakovský2041103
36 (33-48)Michal Novota204182
37 (33-48)Marek Magala2051135
38 (33-48)Jakub Meszároš204091
39 (33-48)Miroslav klopan2052125
40 (33-48)Nikol Krčová204080
41 (33-48)Peter Farkaš1051145
42 (33-48)František Šulc1050111
43 (33-48)Vladimir Habala1050111
44 (33-48)Martin Gregor1050111
PoradieMenoBodyZápasyZápasy vyhratéLegyLegy vyhraté

Celkové poradie v lige: MPB Darts liga - 7. sezóna

PoradieMenoBodyZápasyZápasy vyhratéLegyLegy vyhraté
1Norbert Keszi210873022
2Anton Vrabel170873019
3Tomáš Fečko130862317
4Jurij Gosar130872718
5Vladimír Polák100761815
6Andrej Takáč100651913
7Jaroslav Kožej100741810
8Ladislav Szepesi100762214
9Luboslav Suchánek70651611
10Oto Zmelík70641610
11Miroslav Entner7053126
12Milan Seneš7053127
13Peter Miščík7054138
14Marcel Lazový7054158
15Dominik Mihály7052157
16Matúš Turčík7063179
17Peter Kubovčiak4042105
18Pavol Janotka4053148
19Martin Kubinec4052136
20Peter Samardžia4041104
21Ján Nemeček4041104
22Lukáš Vavrinčík4053126
23Miroslav Brindzík404182
24Martin Teťák4042105
25Richard Schön4052114
26Vlado Mikuláš4053116
27Peter Veber4042105
28Viktória Kurkin404193
29Marek Janči4052125
30Jana Tarek404193
31Adrián Miklos4053158
32Juraj Bordáč4052126
33Jozef Buffa2051113
34Pavel Drahoš2051134
35Martin Krakovský2041103
36Michal Novota204182
37Marek Magala2051135
38Jakub Meszároš204091
39Miroslav klopan2052125
40Nikol Krčová204080
41Peter Farkaš1051145
42František Šulc1050111
43Vladimir Habala1050111
44Martin Gregor1050111
PoradieMenoBodyZápasyZápasy vyhratéLegyLegy vyhraté

Tabuľky a štatistiky

Vyber si ligu zo zoznamu nižšie, a my ti zobrazíme tabuľky a štatistiky k nej prislúchajúce.