5. kolo 3. sezóna

Páte kolo…

Druhé ligové kolo v nových (starých) priestoroch je za nami. Prečo píšem aj starých? ,pre tých čo nevedia máme isté zmeny a to počet terčov ,ktorý stúpol na 8ks a síce Familia je veľká, musíme byť predsa len ohľaduplný voči ostatným zákazníkom a 2 terče sme umiestnili naspäť ku Zolimu do Rusticu.

Bolo to výborné rozhodnutie nakoľko sme časovo rýchlejší čo nám vyhovuje a po dlhom čase sme prišli v perfektnom čase domou :D. Tak tiež sme upravili hrací formát v základných skupinách na best off 3 aby sme urýchlili hru. Zatiaľ sa nám nik nesťažoval za čo vám ďakujeme a pevne veríme, že s tým súhlasíte a chápete.

Počet terčov nám umožňuje vytvoriť priestor pre viacerých hráčov čo sa nám aj darí , toto kolo prišlo 32 hráčov . Čo sa samotnej hry týka tak všetko prebiehalo v poriadku , Mali sme dvoch nových návštevníkov z ktorých jeden sa prebojoval až do semifinále jeho meno je Michal Pavella , gratulujem a dúfam že ťa ešte uvidíme. Ďalšie príjemné prekvapenie pridal Šheriff, ktorý zvládol svoju skupinu na výbornú a dokonca si pripísal víťazstvo nad Maťkom Horečným následne v osemfinále nad Blackbeardom a zastavil ho až Kraken ktorý ale uznal Šherifovu hru na výbornú.

Ja som sa osobne neskutočne zapotil pri oboch bratoch Klopanovcoch, ktorý mi dali riadne zabrať , jeden vo štvrťfinále Ruddy a druhý v semifinále Mirec . Magic Mike si zmeral sily v semifinále s Krakenom z ktorého vyšiel ako víťaz Magic Mike.

No a finále je jasné, Kubo vs Mike. A ako to dopadlo?, no samozrejme som prehral, 4:1 ,beriem to športovo a Mikemu zo srdca gratulujem. Hral jednoducho výborne.

Tešíme sa na vás už ďalšie kolo .

Fotky k priebehu nájdete ako vždy tu a detailné štatistiky tu.

%d blogerom sa páči toto: