3. kolo 3. sezóna 2020

To bol včera flám. Tak by som začal 3.kolo 3tej sezóny. Účasť krásnych 30 hráčov, čo každým kolom rastie, prichádzajú nový nadšenci čo je skvelé, to značí že šport šípky sú naozaj populárne. Vopred sa ospravedlňujeme hráčom za stiesnené podmienky no nakoľko je vidno že vás pribúda museli sme rozšíriť počet terčov. Priestor sa neradí k tým najväčším a preto je to len na vás ako budete ohľaduplný voči hrajúcim hráčom a nebudete ich vyrušovať neustálim chodením hore dole a pokojne sa usadíte a počkáte na zápas. Ešte si vás dovolím upozorniť, dodržujte časy aby nenastali problémy s meškaním v skupinách, ďakujeme.

Včera mali u nás premiéru rovno 6 hráčov , 5 mužov a jedna dáma Janka Tarek , úžasné sa na ňu pozerať ako hrá. Celý večer podávala krásny výkon. Svojím talentom v šípkach sa prebojovala až do semifinále kde podľahla nášmu kámošovi z DS Alexovi , ktorý ju po dlhých asi 40 minútach hry porazil 4:2. Ale musím povedať že do stavu 2:2 vôbec nebolo isté kto bude víťaz. Ku koncu sa Šani rozbehol a úúúúúúúúúúúúžastným highoutom 123 ktorý zavrel BULLom do 18nástej šípky ukončil hru a stal sa postupujúcim do finále.

Druhým finalistom bol ten pán v tom krikľavo zelenom drese hmnnnnn aha Kraken 😀 ktorý sa stal osudným Magic Mikovi už v štvrť finále, podľa jeho slov sa doťahoval no zatváranie mal lepšie a výhrou 3:0 postúpil do semi kde si podal Miška Jakuša nekompromisne 4:0.

Finále Alex vs Krako , čo ku tomu dodať, obaja sa snažili , ale je pravda že Šanimu to šlo lepšie , mal tú svoju trpezlivú pokojnú hru ktorá mu priniesla víťazstvo 4:2 nad Krakom. Maťko sa snažil ale je pravda že v tento večer mu to moc nešlo, čo si ako správny hráč aj priznal.

Týmto sa s vami lúčim a prosím vás o trpezlivosť v našom malom priestore, sľubujeme že urobíme všetko preto aby sme vás uvítali v niečom väčšom . Ďakujeme MPB.

Fotky k priebehu nájdete ako vždy tu a detailné štatistiky tu.

%d blogerom sa páči toto: