2. kolo 3. sezóna 2020

Olá olá liga volá, si asi povedalo včera veľa ľudí , kedže sme mali rekordnú účasť 28 hráčov, paráda , naozaj paráda, je naozaj vidieť že o tento šport má záujem čoraz viac ľudí. Musím privítať nových členov môjho otravného švagra ktorý mi nedal pokoja a teraz sa na neho musím pozerať každý utorok Matúš Turczik jej preklep Turčík , ďalej jeho otravný kamarát Vladimír Habala bože to je parta hic s ktorým aj ja musím byť kamarát (vtip, ak by ste sa mali naštvať 🙂 ) , ďalším je Mirko Entner a Juliana Koledová, áno ak vám je meno povedomé je to manželka Aďa Koledu ktorý mi robí radosť jeho stúpajúcou kvalitou hry. Takže vás všetkým srdečne vítame.

Tým , že stúpa každým kolom počet hráčov sme boli nútený urobiť pár zmien ako rozšírenie terčov na počet 6 aby nám to odsejpalo čo sa aj potvrdilo. Už minulé kolo sme hrali baráž (tretí zo skupín hrajú 701 a prvý dvaja ktorý zavrú postupujú do osemfinále) kvôli počtu hráčov čím stúpa pre tretích v skupine ďalšia šanca na postup kedže môžu o postup ešte zabojovať v osemfinále.

Ku samotnej hre dodám iba fantázia, stále sa opakujem no všetci sa zlepšujete a mňa to teší . Prišli další nový hráči ktorých budem dúfam vídavať častejšie , Andrej Takáč a Pavol Tóth , obaja predviedli že šípky sú im blízke a idú do toho naplno, super chalani len tak ďalej , dúfam že vás budem mať tú česť vidieť vás v našich dresoch 🙂 , mimochodom Palino je zatiaľ držiteľ najvyššieho high outu a to rovných krásnych 150 , gratulujem. Skoro by som zabudol , MIRKO KLOPAN priviedol aj priateľku Anitku Knapovú ktorú som mal tu česť vidieť hrať na MS a predviedla krásne šípky, a u nás taktiež.

Padali bingá , jedno aj od našej krásnej dámy VIKI , potom klasika MIŠO ten až dva kúsky , UCHO sa tiež jedným pochlapil no aj aj voľajaký v takom škaredom zelenom drese ma tam napísané niečo ako KRAKEN hodil BINGO. Magic Mike dokázal že english man to ma v krvi a do 18nastej šípky zavrel 4x , gratulujem. Všetci ste úžasný nemôžem všetko opísať toľko papiera nemám , ale určite vás nabudúce prestriedam.

prejdem rovno do semifinále kde sa stretli Miško Jakuš s Petrom Kubovčiakom , zápas skončil 2:4 v môj prospech ale nebolo to ľahké, veď som hral zo špičkou u nás na lige, druhý zápas bol v zložení Magic Mike a Aďo Takáč tento zápas podľa vyjadrení Mikeho bol vyrovnaný no hra je o zatvárení a to bolo dnes večer na Mikeho strane zápas vyhral 4:1.

Finále? Kubovčiak priemer 57 , Magic Mike priemer 57 výsledok Mike 4:0 Kubo , asi tak to zatváranie , ale nevadí zápas bol skvelý.

týmto sa s vami lúčim a teším sa na ďalšie kolo. Mimochodom, tá úvodná foto, všimnite si obraz za pánom Véberom , tá podoba :D. Začínam sa báť.

Fotky k priebehu nájdete ako vždy tu a detailné štatistiky tu.

%d blogerom sa páči toto: