12. kolo 2. sezóna 2019/2020

Poslušne hlásim,

Máme za sebou 12. kolo a tým aj posledné v tomto roku.

Dalšia sezóna sa začne až v budúcom roku a to presne 7. Januára utorok. Ale to sa všetci dozviete včas.

Tento článok nebude venovaný tak hre ako Vám všetkým, samozrejme v skratke vám poviem priebeh kola.

Tak začnem tou skratkou, a od zadu, Finále bolo ako inak ako šípkarsky zážitok, Oto Zmelík vs Miško Jakuš. Najlepší naši účastníci v lige , je radosť sa na to pozerať, priemery nemáme síce zaznamenané no s určitosťou vám viem povedať že boli nad 70%, Oto je jednoznačne majster v šípkach o opaku ma nik nepresvedčí a Miško je druhý majster v šípkach.

Otovi chcem touto cestou aj poďakovať že si našiel čas Nás navštíviť a pevne dúfam že bude naďalej chodiť nakoľko je pre nás hnacím motorom , ďakujeme ti OTO .

Uctením si OTOVEJ návštevy aj naznačuje kto bol víťazom 12.kola , ano bol ním  Oto , Miška zdolal 4:1 ale nemal to ľahké aj napriek výsledku Miško bojoval a bol mu v pätách Miško si pripísal bingo a do 15nástej šípky a tých bíng mal Miško 2ks ,1x do 15. a 1x do 18nástej , Oto mal 2x do 15nástej 1x do 18nástej obaja v rámci celeho 12. kola.

Ak sa na mna nenahneváte okrem highoutou už nebudem kolo rozoberať nakoľko naozaj to bolo o finále a o nás všetkých. Takže :

Peťo Šukaľ , HO – 117

Romčo Mihálik , HO – 118

Michael Bennett ,  1x Bingo , 2x do 18. šípky

Maťo Krakovský , HO – 108 , 1x do 18. šípky

Maťko Kubinec , HO – 103

Viki Meszároš, Viki prepáč, nepametám si už to číslo no viem že končilo bullom , aj keď to nebol HO no bolo to neskutočné ako si spolupracovala s Erikom Mikušom a aj napriek nechceniu si napokom dala na erika a buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuull bol tam  :*

Všetkým Gratulujem k výkonom a klobouk dolu.

Takže, Všetci už dobre vieme a neviem ako vám no mne je už teraz smutno že píšem tento článok lebo vás všetkých uvidím až o mesiac 🙁 ,

12. kolo bolo ako každé iné fantastické , stáva sa z nás jedna veľká rodina a to bol náš cieľ, Nás je v mene Peťa Šukaľa, Peťa Vebera  a mňa Petra Kubovčiaka , neskôr aj Michaela Bennetta.

Sme radi že ste našimi vernými hráčmi za čo Vám ďakujeme a verte že každý utorok je pre nás radosťou.

Odkaz do DS , Šani a Karči , ste super , veľmi nás tešia vaše návštevy a dúfam že to bude naďalej pokračovať, budeme sa snažiť naďalej revanšovať vaše návštevy , samozrejme s väčším osadenstvom.

Sme plný nápadov a projektov ktoré by sme chceli v ďalšom roku zrealizovať , samozrejme budete prvý ktorý sa o tom niečo dozvedia.

Teraz prenechám priestor pre podpredsedu Vebera. Za mňa ešte raz , ste skvelý , ste výborný sme rodina ( to nieje volebná kampaň :DDDDDDD ) mám vás všetkých veľmi rád.

Pán podpredseda Peter Veber :

Tak predseda vďaka za mikrofón aj keby to nebolo v zátvorke rovno som sa sam seba opýtal či sa u nás zvolebnieva –haha ,ale tak lacno ťa to nevyjde za jeden guláš a panák sa nedáme minimálne výhra vo finále…Áno aj to bude,ale presne vtedy keď nato budem mať. Mohlo by sa zdať, že to hovorím s ľahostajnosťou, ale opak je pravdou. Taký Štifi, ktorý mi skoro už roky robí osobného šoféra by vedel zhodnotiť koľko pív ma stálo prepracovať sa na 16 miesto našej tabuľky:) Myšlienka je ale iná – ja nemusím byť na prvom mieste aby som mal dobrý pocit.Je to krátko,ale všetko sa vyvíja a ja mám osobný pokoj. Popravde začiatky s Peťom a Peťom boli skoro až hektické. Predsedova rýchlosť a nedočkavosť je kozmická a Kapitánova oponentúra k veci (myslím v dobrom) bola nekonečná. Tak či onak aj keď mal Keptn svoje dôvody nebyť podpredseda odviedol veľký kus práce a pre mňa aj tak vždy ostane poradným hlasom.Peťa kapitána nahradil Michael,ktorý často bojuje s časom ako ja,ale konštatujem,že presne preto sme dobrá partia-lebo si pomôžeme a týmto ďakujem všetkým. Možno preto ku druhej sezóne trochu iný článok, lebo aj je trochu iná.

      Prvá sezóna bola zahrievacia nadšená a nevedeli sme čo čakať.Vyšla ale skvele aj keď sme začínali v lete dovolenkovom.

       Druhá sezóna už bola vážnejšia.Časom hádam potvrdíme,že toto teda vyšlo, ale na tieto hodnotenia je priskoro.V každom prípade sa tešíme na každý utorok a vidíme, že vy hráči ktorí to celé tvoríte ste spokojní tiež.Ako už predseda povedal čakajú nás zmeny a máme v hlavách veľa nových vecí ktoré postupne prídu.A na ne sa teším teda tiež.

Rozlúčim sa teda s víziou budúcnosti a dovetkom: Nech nám to lieta- prichádzame s mojím už dospelým synom zhodou okolností na jeho narodeniny na ligové kolo do komplexu MPB darts-Malinovo v jeden jesenný utorok 22.09.2099  a už pri dverách nás víta bradatý Zoli v jednej ruke s pivom a v druhej s panini…

Už teraz ma lákajú ďaľšie stretnutia…s pozdravom Peter V…

Fotky k priebehu nájdete ako vždy tu a detailné štatistiky tu.

%d blogerom sa páči toto: