11. kolo 2. sezóna 2019/2020

Tak a 11. kolo sme zvládli .

Ja by som vám rád toľko toho napísal , ale z nejakého dôvodu si nič nepamätám , netuším prečo, keď ešte včera som mal toho v hlave toľko…….

Čo vám budem rozprávať, v pondelok mal Martin sviatok a to že máme v lige takých 6 až 7 ks Martinov tak to aj dopadlo, pivo tieklo potokom lebo sviatok si treba uctiť no a samozrejme sa aj nejaký malý vojačikovia sem tam objavili na bare a mnohý sme s nimi bojovali do posledného dychu.

Každopádne to bola makačka.

V 11. kole nás bolo plným počtom 24 hráčov a to aj vďaka návšteve Karola Stefankovica a Alexandera Bugára z Dunajskej Stredy a Jaroslava Kozeja rodiskom od Trenčína no nateraz býva v Stupave.

Počet hráčov naznačuje aj troška dlhší turnaj ktorý sa natiahol až do pol noci.

Bolo to pestré najmä od Maťa Štifiho ktorý nekompromisne zdolal skupinu , ale tým to nekončí nakoľko vo štvrťfinále nastúpil proti Krakenovi a toho zvalcoval jak buldozér a porazil ho 3:0 , Maťo má riadnu formu , musím povedať že mi to robí radosť.V jeho skupime hral zase po dlhom čase aj Mário Zedek ktorého vždy rád vidím a dokázal krásne zdolať Mikeho 2:0 no tabuľka je tabuľkou a kvôli skóre a legom nepostúpil.

Romčo nemal tentokrát toľké šťastie, aj keď si pripísal highot podľa mňa najkrajší aký je a to šhangaj 120 a tiež som započul že v hre proti Vikine zavrel 80 cez dva Doubles (Romčo to sa robí ? Dáme ? )

Nebol to jediný highout v ten večer , druhý si v základnej skupine pripísal aj Maťko Štifter a to rovných 100 a Magic Mike  sa zmohol iba na BINGO.

Ešte by som rád spomenul Nina ktrý tiež vo svojej skupine hviezdil a postúpil ako prvý zo skupiny a to tam mal hráča ako Kraken (Maťko ja viem si bol opitý ) :DNino však vo štvrtfinále narazil na Mikeho a prehral sním 3:0 . Šano postúpil z mojej skupiny ako druhý no a je to síce nefér ale pravidlá nezmeníme a vo štvrťfinále narazil na svojho kamaráta Karola a ten ho zdolal 3:1.

Ja Kubo som si zahral už po niekoľký krát s Romčom a pre tentokrát výhra padla na mňa 3:1 som ho porazil a po zápase som si šťastím zakričal.

No a oboch Maťov Krakena a Štifiho som už spomínal 3:0 pre Štifiho.V semifinále sme si zmerali sili Magican s Karol 2:4 a Ja Kubo so Štifim 4:1

Konečne sa mi opäť podarilo prebojovať do finále a mal som tu česť zmerať si sily s Karolom , ktorý sa ukázal ako výborný hráč a porazil ma 4:2. Každopádne aby som to všetko zhrnul, musel som dlho spomínať na to čo sa včera udialo 😀 a snáď som si spomenul na všetko dôležité.

Ľudia , blížime sa ku koncu aj sezóny a aj ku koncu hrám v Rustiq Café, nakoľko nám narastajúci počet hráčov nedovoľuje naďalej využívať priestory kaviarne , presúvame sa do väčšieho v Moste pri Bratislave z názvom Pruk .

Chcem sa Zolimu veľmi pekne poďakovať a napriek tomu že odchádzame neznamená že sa už neuvidíme práve naopak , prídeme vždy keď sa bude dať. V pláne máme aj vianočný turnaj , o konkrétnom dátume vás budem informovať. Ešte raz ďakujem.

Fotky k priebehu nájdete ako vždy tu a detailné štatistiky tu.

%d blogerom sa páči toto: