10. kolo 2. sezóna 2019/2020

10. kolo nazvem Kraken night ………………

Ani neviem kde mám začať, bolo toho toľko že neviem čo skôr.

Tak na začiatok musím poďakovať všetkým že prišli a nebolo ich málo, mali sme účasť 23 hráčov Tá 23.bola Julka Koledová ktorá sa rozhodla podporiť manžela ANDYHO a pripojila sa k hre , teraz už ostáva iba trénovať , takže Andy terč do obývačky a ide sa.

Skupiny vynechám no skrátene napíšem krásne zavretia , napr. Ondrej Šulo ktorý nás po dlhej dobe opäť navštívil zavrel krásnych 117 , Romčo Mihálik v tesnom závese 110, Magic Mike si v skupine pripísal až dve zavretia do 18.nástej šípky a jedno vo štvrťfinále, Maťo Krako mal tiež jedno do 18nástej vo finále a zavretie 110, Miško 122 finále.

Skrátene , do štvrťfinále sa prebojovali a skupiny tvorili

Peter Kubovčiak – Martin Krakovský – 1:3  , súboj to bol pekný ale nie pre mňa , opäť ma Krako porazil, ja s ním proste neviem hrať , nabudúce mu skúsim ponúknuť vrecko jabĺk možno ma nechá vyhrať.

Roman Mihálik – Jakub Meszároš – 3:0 , Jakub výborne, len tak ďalej , síce nevyhral ale další krásny postup do štvrťfinále poukazuje na zlepšenie formy a Romčo? Tak tam hádam nemusím nič, pripomeniem iba a zas , super že si sa vrátil k starým šípkam.

Ruddy Klopan – Martin Kubinec – 3:0 , Ruddymu ide karta, opäť krásny zápas, Maťko Kuko hral tiež pekne no to nestačí (zasa som mu musel požičať šípky ale už bolo neskoro )

Magic Mike – Michal Jakuš – 1:3 , tak toto bolo také malé finále , robil som im makera a musím povedať, že bola radosť sa na to pozerať. Práve tam Magican zavrel do 18nástej no na víťazstvo to nestačilo a Miško ho rozdrtil.

 Semifinále :

Maťo Krako – Romčo Mihálik – 4:2 , tesné,tesné,  tu bojovali dvaja velikáni našej ligy, pre tento krát to bol Krako ktorý z tohto zápasu vyšiel ako víťaz , ale Romčo sa nenechal zahanbiť a ukradol Krakovi aspoň 2legy

Ruddy Klopan – Michal Jakuš – 2:4 . tak Miško si sem prišiel vybiť sklamanie z Nitri a darilo sa mu to, Ruddy bojoval statočne veď 2legy na Miška je úctyhodné ale …… nestačilo. Rudy chválim, tvoja forma raketovo rastie a mňa to teší.

Tak a je tu Fajnl

Kraken – Mišo – 4:2 , zápas ako z PDC , obaja hrali perfektne ,to vás normálne baví sa na to pozerať, snažil som sa Kraka rozhodiť ale on je skúsený sráč , ježiši pardon Hráč a nenechal sa rozhodiť , je to profík a o tom svedčí aj jeho postavenie v lige a to je jednoznačné prvé miesto ( zatiaľ) . Mal krásny highout 100 na 2 šípky T20 D20 proste nádhera. A teraz Miško ktorý sa prebudil  neskoro , škoda pretože ku konci hral jak ďábel , a jeho highout? Kurňa všetci sme ostali potichu lebo sme nechápali, 122 – T19 ,25,D40 jednoducho krása. Klobúk dolu.

Ešte napíšem Maťko Taksonyi nás v priebehu turnaja bohužiaľ musel opustiť čím kontumačne prehral, no rodina je jednoznačne na prvom mieste.

Toľko k včerajšku a už iba 2kolá tak bojujte chlapci a dievčatá

Fotky k priebehu nájdete ako vždy tu a detailné štatistiky tu.

%d blogerom sa páči toto: