9. kolo 2. sezóna 2019/2020

9devite kolo je za nami.

Milí hráči , hráčky. Máme za sebou už v poradí 9. kolo ligy.

Toto kolo bola účasť slabšia , (neflákajte to , lebo vám dám vymeškané hodiny a poviem to rodičom)

To že nás bolo menej neznamená že kvalita kola bola slabá , práve naopak.

Hromada bíng a úspechov a to rovno od jedného hráča ROMAN MIHÁLIK ktorému aj napriek tomu že sa do finále neprebojoval patrí obrovská poklona.

Roman sa vrátil k svojim starým šípkam čo bolo jeho jednoznačne najlepšie rozhodnutie, všetkých nás valcuje rad radom.

No jeden mu predsa len odolal a to bol Maťko Horečný ale o tom neskôr.

Skupiny boli rýchle , vzhľadom na počet hráčov sme aj skončili v dobrom čase.

A skupina v zložení Peter Šukaľ, Martin Krakovský , Michael Bennett, Miroslav Brindzík,

bola veselá skupina. V Áčku sa nachádzal aj oslávenec Michael , ktorému ešte raz dodatočne gratulujeme k jeho 50siatke, alebo menej , možno viac , netuším , skôr ako mi to stihol povedať bol na šrot :). Napriek tomu hral ako kráľ a zo skupiny postúpil ako druhý.

Krako postúpil ako prvý čo ale nebolo iste nakoľko s majstrom BLACKBEARD vyhral tesne 3:2 a nakoľko som im robil makera viem že kvalita hry bola vyrovnaná. Nuž BLACKBEARD musel ísť do práce tak nechal víťazstvo KRAKOVI.

Mirko UCHO skončil ako 4tý.

Béčko Michal Novota (ktorého po dlhej dobe u nás opäť vítam) Roman Mihálik, Peter Kubovčiak, Martin Taksonyi. V tejto skupine sa to rozbehlo vo veľkom štýle. Najprv Michal porazil Toxiho so zavretím do 15nástej šípky a pripísal si bingo, potom však stratil rozbeh a nakoniec vyšiel zo skupiny ako 3tí. Kráľom skupiny bol jednoznačne a vlastne kráľom večera bol jednoznačne Romčo.

Taktiež si v skupine pripísal zavretie do 15nástej šípky a zo skupiny postúpil bez jedinej prehry.

Ja som bol na druhej pozícii a Maťko ktorému sa tento večer moc nedarilo skončil 4tý.

V Céčku si zmerali sily Michal Jakuš (dlchšiu dobu sa u nás neukázal, mal strach ale to je celkom normálne :))))))), ale nie bol chorý takže sa kuríroval) ,Martin Kubinec , Erik Mikuš .

Erik hral pekne , dokonca som započul že mal priemer cez 50 čo bodla samotného Erika je úspech a ja mu za to gratulujem, no na hráčov ako je Miško a Maťko to nakoniec nestačilo. Ešte podotknem, že Maťko si zabudol šípky tak som mu požičal svoje majstrovské ibaže s takými profesionálnymi šípkami sa hrá ťažko , ale snažil sa :))))) .

Déčko , Andrej Koleda , Maťko Horečný , Robko Halecký.

Aďo skončil ako 3tí , ale musím napísať že jeho forma sa viditeľne zlepšuje nakoľko on jediný dokázal poraziť finalistu Maťka Horečného. Tak trochu som vám prezradil meno prvého finalistu ale nevadi k tomu sa ešte vrátime. Robko , tak ten hra famózne, ma nové šípky a nový grif, hrať s ním je čo raz ťachšie. Zo skupiny postúpil ako prvý , Maťko Horečný ako druhý.

OK Takže , štvrťfinále

Roman Mihálik – Maťko Kubinec – 3:0 , Tu nestačili ani majstrovské šípky 🙂

Martin Krakovský – Maťo Horečný – 1:3, napínavé ale iba prvý leg, potom už rozbehnutý Maťko Horečný nedal Krakovi šancu.

Michal Jakuš – Peter Kubovčiak – 0:3 – zo zápasu som mal zmiešané pocity , no nakoniec sa mi podarilo Miška zdolať.

Róbert Halecký – Michael Bennett – 1:3 , nuž Robovi sa podarilo Mikemu zobrať aspoň jeden leg ale na výhru trebalo viac.

Semifinále bolo v zložení Peter Kubovčiak  vs. Michael Bennett , 4:3 a musím vám povedať , že ako som si držal nervy na uzde pri Mikim som stratil formu a zápas ktorý patril Mikemu ktorý viedol 3:1 som dokázal otočiť, za čo sa mu ospravedlňujem nakolko mal narodeniny 🙁 .

Roman Mihálik si zahral proti Maťovi Horečnému a aj napriek dvom bingám ktoré hodil a výbornému výkonu nedokázal vyrovnaného Maťka poraziť  a prehral 2:4

A máme tu finále , Peter Kubovčiak proti Maťovi Horečnému.

Musím povedať že finále už som bol úplne vyrovnaný , bez nervov a stresu. Hralo sa mi výborne, ako bol na tom Maťko netuším , ale konečne sa mi podarilo dostať do finále a vyhrať 4:0, za čo si narcisticky gratulujem :DDDDDDD. Ale predovšetkým Maťkovi ktorý bol u nás zatiaľ iba 3x no z toho už 2x vo finále.

Takže , pre vás všetkých si neprajem také vymeškávanie a teším sa na vás už ďalší utorok .

Váš predseda KUBO

Fotky k priebehu nájdete ako vždy tu a detailné štatistiky tu.

%d blogerom sa páči toto: