8. kolo 2. sezóna 2019/2020

8.kolečko RR final

Pomaly ale isto sa blížime ku koncu 2. sezóny a neverím aké zmeny sa dejú u nás na lige.

Ak by som sa mal vrátiť v čase a porovnať to tak , nespoznávam svojich súperov, kamarátov, kamarátky.

Je to krásne vidieť na vlastné oči ako sa všetci zlepšujú.

Už v základných skupinách sa diali krásne veci ako ,napríklad v Déčku, v ktorom naša dáma Vikinka (čerstvo vydatá mimochodom , k čomu jej všetci krásne gratulujeme) zavrela krásnych 104 highout , potom ju nasledoval Ruddy a ten sa rozbehol rovno s BINGOM , highout 114 a zavretím do 18nástej šípky.

V Céčku sa lámali nervy KUBO dve BINGÁ a porážku od Štifiho ktorý mimochodom hral ako ďábel gratulujem, skupinu vyhral takmer bez prehry a tu jednu výhru mu zobral Robko Halecký ktorý taktiež narástol a hrať s ním nie je jednoduché , rozhodne vie prekvapiť.

V béčku padlo tiež BINGO od Romana Mihálika a Jakub si pripísal zavretie do 18.nástej šípky. V Áčku boli BINGÁ dve, od Mirka UCHA Brindzíka a Maťa KRAKA Krakovského.

Vo štvrťfinále sa navzájom stretli

Maťo Krakovský vs Peter Šukaľ , kde ako porazený odišiel Peťo 3:0

Roman Mihálik vs Štifter Martin , tento súboj nebol jasný až do konca , pokaial posledný nezavrel, obaja hrali krásne šípky a obom klobúk dole, ale nakoľko víťaz môže byť len jeden v tomto prípade to bol práve Roman.

Peter Kubovčiak vs Michael Bennett , no ako by som to povedal ZOLI skoro prišiel o vchodové dvere keď Mikeho nahnevaná šípka len tak tak zasiahla drevenú obruč terča. Pravdepodobne ho to nakoplo a dokázal mi zobrať ešte jeden leg , ale na výhru mu to nestačilo, hodil Bingo no ja som zvrel a vyhral 3:2

Miro Klopan vs Rudo Klopan, bratský zápas ,z ktorého bol jednoznačný víťaz Ruddy a odniesol si nielen postup ale aj výhru v podobe stávky s bratom, gratulujem.

Semifinále už bolo napätejšie

Maťo Krakovský proti Romanovi Mihálikovi 2:4 , kde Roman zavrel opäť 18nástou šípkou a Krako odišiel ako porazený, no rozhodne sa nemusí hnevať nakoľko mal silného súpera.

Peter Kubovčiak proti Rudovi Klopanovi 1:4 , ledva sa mi podarilo Rudovi zobrať leg , mal som teda čo robiť , Rudy je rozhodne príklad toho ako sa všetci zlepšujú, gratulujem k výhre.

Finále v zostave

Rudo Klopan vs Roman Mihálik , tak akože , odo dňa keď sa Roman vrátil k svojim starým šípkam je vidieť že rozhodne neurobil chybu, Ruda zvalcoval ako parník , pritom zavrel krásnych 140 cez T18 T18 D16. Proste Gratulujem a ďakujeme za krásny šipkársky zážitok.

Týmto sa s vami lúčim a teším sa na ďalšie už 9.kolo.

Fotky k priebehu nájdete ako vždy tu a detailné štatistiky tu.

%d blogerom sa páči toto: