7. kolo 2. sezóna 2019/2020

Zľahka  potrénujeme

Pozdravujem všetkých mladých starých skúsených aj poctivých a samozrejme Mariána od novodobého písacieho stroja zvaného Word. Poďme ale po poriadku a zachyťme súvislosti. Pondelok slovo dalo slovo a zišli sme sa na tréningu 6-ti.Človek keď sa tak obzrie za týždňom hneď zistí aký je maličký. Taký Rudy najazdí plno kilákov a Štifi tiež, tráva niekomu opäť podrástla ďalší vypustí bazén slečna Viki sa vydala no a podaktorí stretli tento týždeň 2-3 opice aj súčasne a napríklad pán Horečný usporiada okrem iného master cca 60 ľudí kam sme dorazili aj bez vody v nádržke chladiča s nabrúsenými minimálne 18-timi šípkami a jednou ocieľkou na kosu a zistili sme kto sme kde sme a čo do budúcna s našou technikou hádzania urobiť. Smäd máme vždy veľký a bodaj by aj naše výkony a hody také boli. A preto je najlepšie Marianovi. Bolo na čo pozerať krása.

Teraz už ku 7-mu kolu utorok 15.10.2019.Počet hráčov nám zastavil na 19-tke. Jo mít tak ješte jednou devatenáctku – hergott. Takže 19 bojovníkov zo všetkých kútov sa stretlo pri veľkom boji o body z kola pili jedli spievali pili jedli hádzali a možno sú tam dodnes ak nepomreli….hovorila stará mať.

Skupina A:Keptn,Mirko,Romčo Mihálik a Maťo Kubinec.-Kapitan síce skončil tretí ,ale nespokojný nemusí byť s high out 120 a pekným zatvorením do 18-tej.Roman sa vrátil ku starým šípkam a hádzal ako pán.zakl.skupina 3xbingo,do 18-tej a high out 118.

Skupina B:poradie 1 Viktória(ešte toho času slečna)2 Kubo(s opičkou na pleci)a o tretie zapisovateľské veľká bitka na 9 šípok.3 Ruddy a konečné 4 zakladateľ Funclubu Viktórie Maťo Semerák. Kuba dobehol pondelok i keď Viki bola je a bude minimálne rok zo svadby nadšená. Viki gratulujeme a nech to lieta tak ako v 7 kole vždy a ešte lepšie..

Skupina C: Toto bol pekný prechod základnou skupinou kedy Krako v 4 zápasoch stratil 1 leg a to s pánom Horečným inak bez kompromisov a Horecove malé zaváhanie v skupine bol rozstrel na 9 s Jakubom Meszárošom o 2 miesto(to ustál),ale to ho ďalej už len naštartovalo.3,4,5,-Jakub,Umelec,Toxi

Skupina D: V tomto zoskupení bol určite favoritom Magic Mike,ktorý 1 pozíciu aj potvrdil. Rozhodujúci zápas nastal o 2 miesto medzi Štifim a Robom Haleckým.Títo dvaja páni skončili vo finále v pondelok pri tréningu. Robo asi viac trénuje, lebo vidieť zlepšenie a zobral Štifimu zápas o 2 miesto.3,4,5-Štifi,Andrej Koleda, Nino. Inak Andrej Koleda už som viac krát písal že veľmi vie potrápiť súpera a nebolo to ani teraz inak,pretože sice 4 prehraté zápasy,ale v každom uhral so súperom aspoň leg -aj s Mikom.

OK. Štvrťfinále

V prvom zápase porazil druhý v poradí v základne j skupine postupujúceho prvého zo skupiny. Po lopate: druhý-Robo Halecký vyhral nad prvým Maťom Kubincom 3:2.Hovorím,že na Roba pozor.

Zápas č.2  Toudy čo robíš? Toudy : fanclub, fanclub .Robím fanclub pre VIKI. Tak sme teda povzbudili ,ale aj keď Viki hádzala pekne Maťovi Horečnému podľahla 1:3.

Zápas 3.Krako vs Kubo.3:0 Tak po tomto dueli sa predseda pobral do šatne a nielen to rovno do sprchy a doma dopozeral zvyšok nakoľko z pondelka potreboval veľký reset. Keď sa Krako rozbehne Bééééčko mu vie pomôcťJ

Zápas 4.Pán Michael Bennet si povedal, že ho vôbec nezaujíma kto je odkiaľ a že on tiež vlastne nie je odtiaľto tiež a chalanovi že Záhorí vyrúbil účet 3 ku 0 aj keď to vyzeralo na Romanov návrat, lebo zistil, že staré šípky sú tie správne.

Semifinále .V prvom zápase Maťo Horečný  potvrdil úlohu favorita a zdolal Roba Haleckého bez väčšieho odporu 4:1 na to, že Robo Halecký mal dlhšiu prestávku, účasť v semifinále je veľmi pekný výkon a Maťo si pripísal 1x high out sympatických 106.

2.Semifinále .Krako vs Magic Mike. Je mi čudné, že keď píšem komentár na týchto dvoch natrafím vždy v tých horných poschodiach. Títo dvaja sa lískajú z prava z ľava, raz jeden raz druhý. Tu sa teraz darilo Krakovi s jedným zavretím do 15tej šípky a vyhral nad súperom 4:2 výzva: treba medzi nich vraziť klin.

Finále 7 kola.

Spomínaj klin a je tu. Prirútil sa z druhej semifinálovej skupiny a Martin Horečný, ktorý ako jediný v tomto ligovom kole zobral v jednom zápase neoholenému Krakovskému najviac legov – a to v počte 3. Tento skromný, zavalitý dvojmetrový chlap lámal Krakena aj s jedným zavretím do 18tej šípky v sedem legovej bitke. Žiaľ ako už neviem koľký krát Krako sa od zápasu k zápasu sa zlepšoval a ani tento krát sa nenechal poraziť, obom chalanom za finále srdečná gratulácia a získavajú fiktívnu bonboniéru a kyticu karafiátov.

Správa pre aktívnych: ani ste nevedeli ako dokáže týždeň rýchlo ubehnúť, len včera sme hrali siedme kolo a dnes keď to čítaš tak sa večer vidíme pri ôsmom kole, pive pri čomkoľvek …

Správa pre všetkých: tak už neseď ako Marián a príď si medzi nás zahádzať.

S pozdravom nech to lieta  a úsmevom  Peter V

Fotky k priebehu nájdete ako vždy tu a detailné štatistiky tu.

%d blogerom sa páči toto: