6. kolo 2. sezóna 2019/2020

6. kolo dámy a páni

Takto , ide o to že prišiel Oto a bolo to.

Čo viac napísať. Azda ešte že náš štíhli kamarát z Petržalky Toudy hodil krásne BINGO za čo mu s úctou gratulujem a Mirko UCHO Brindzík už nie je UCHO ale majster , lebo sa tak zlepšil že som mal čo robiť aby som ho porazil. A to UCHO postúpil do štvrťfinále, je to frajer a je vidieť že hranie šípok mu prospieva.

Sme radi , že nás poctil svojou návštevou OTO ZMELÍK , niekoľko násobný majster Slovenska.

Prišiel, zahral a samozrejme vyhral. Bola radosť sa na neho pozerať , pre nás mnohých to bola škola šípok. Hlavne ako si udržať pokoj v hlave a hrať stále naplno.

Ototo si v základnej skupine pripísal 2x zavretie do 18. šípky , nasledoval som ho aj Ja vo svojej skupine 1.dným zavretím do 18.nástej a Oto s Majklom si tiež zapísali highout Oto 110 a Mike 107.

Potom pre Ota prišlo ďalšie zavretie do 18.nástej v semifinále.

Konečne po dlhej dobe ku nám prišiel aj Maťko Horečný ktorý ma dal dole ako nič.

Maťko Horečný s Mirkom UCHOM hrali 9.viatku o postup do štvrťfinále kde Mirko jednoznačne vyhral. Pre neho to bol úspech a ja sa naozaj z toho teším.

Magic Mike bohužiaľ nemal dobrý večer , možno sa zľakol Ota 😀 a podľahol Romanovi Mihálikovi a Krakovi čo ho stálo postup ďalej a preto sa už ďalej nezúčastnil.

Ďalšími postupujúcimi do štvrťfinále boli Maťo TOXI , Ján NINO , KAKEN , MIŠKO J. a Romčo M.

Ján Sodoma                                      

Miroslav Brindzík , tento súboj bol veľmi vyrovnaný , obaja chlapci sa zapotili no nakoniec bo UCHO ten ktorý dokázal ako prvý zavrieť. 3:2

Oto Zmelík                                                        

Roman Mihálik , Romčo je šikovný šípkar a nikdy neviete čo si na vás nachystal , aj keď v poslednej dobe mal trošku problém ,ale pre tento krát dostal ako protivníka OTA ktorý nekompromisne vyhral 3:0

Martin Krakovský                                                          

Michal Jakuš , už po niekoľký krát sa opäť stretli , pre tentokrát to bol Krako ktorý postúpil a zdolal Miška 3:2

Peter Kubovčiak                                                             

Martin Taksonyi , mojim súperom Toxi. Mal som obavy nakoľko ako to býva, možte byť silným hráčom ale sú protivníci s ktorými neviete hrať , toto je ten prípad a s Maťkom to mám tak že to nie je nikdy isté. Tento súboj som ale rozhodne nemienil prehrať , Maťa som porazil 3:2

Semifinále bolo v zložení

Peter Kubo Kubovčiak vs. Kraken , keď Miško odchádzal Krakenom porazený , sľúbil som mu že ho pomstím a tak sa aj stalo, prelomil som tu smolu proti Krakenovi a konečne som ho porazil 4:1.

Ďalšou dvojicou boli Oto Zmelík vs UCHO , pre Mirka to bola skúsenosť , každopádne ako pre každého kto sa sním stretol v súboji. Oto vyhral 4:0

A keď som spomínal Ota ako výbornú skúsenosť zahrať si proti nemu tak som si zahral aj ja.

Robil som čo som mohol ale na Ota mám ešte čas a teda jediné čo som zvládol bolo ukradnúť mu aspoň jeden leg , čo sa podarilo aj Miškovi Jakušovi.

Takže som prehral 4:1. Oto klobúk dolu som , teda sme radi že si prišiel a mohli sme si s tebou zahrať , je to rozhodne výborná skúsenosť. A dúfame že nás opäť navštíviš.

S pozdravom váš KUBO , teším sa na už 7dme kolo .

Fotky k priebehu nájdete ako vždy tu a detailné štatistiky tu.

%d blogerom sa páči toto: