5. kolo 2. sezóna 2019/2020

Dzeci moje šípkarske,

Máme za sebou 5.kolečko ,zapotené, plné prekvapení v podobe zlepšení konkrétnych hráčov a skoro zvrat ktorý nik nečakal. Počet 17 osôb po 3x 4. členná skupina a 1x 5.

A skupina Maťo KUKO , Maťo TOUDY, Erik ENRIUE, Rudo RUDDY  a Mirko UCHO bola veľmi podarená nakoľko tam boli sily veľmi vyrovnané takže nebolo nič jasné kto z koho. A tak sa zrodilo jedno krásne prekvapenie menom TOUDY ,ktorý v skupine skončil ako druhý a zapísal si víťazstvo 2:0 proti veľmi silnému protihráčovi KUKOVI , gratulujem.

Tým tom to ale neskončilo, v štvrťfinále sme s Maťkom hrali spolu kde zametal so mnou ako nič. Len tak tak som vyhral 3:2 a to musím povedať že som sa naozaj zapotil.

V Béčku sa diali zase rekordy ako 180 od Mirka Klopana a Miško Jakuš ? nuž klasika 1x do 15nástej a 1x do 18nástej a obaja spomenutý mali rovnaký high out 103 a postup do štvrť., gratulujem.

Céčko bolo vitamínové, majster Veber , majster Toxi, majster Štifter a majster Krakouš.

Krako sa trošku hneval na seba ale nepravom nakoľko skončil ako 1.  , za ním nasledoval druhý Maťko Štifter .

Posledná Déčková skupina taká ľahko smrteľná  Romčo , Peter Kapitán , Magický Majkl a Ja Pjotor Kubík sme sa riadne zapotili , neviem ako sa mi to podarilo no Magického Majkiho som porazil 3:1 a tak som pokračoval až do konca skupiny ,Peťo Kapitán čierna brada si pripísal iba jedno víťazstvo nad Romčom. Magic si pripísal high out 111 , no a Romčo pre tento krát nemal dobrú hru ale zobral to športovo. Musím podotknúť že Romčo má nové šípky a tak trochu si na ne zvyká.

Takže štvrťfinále bolo následovné :

Kubovčiak – Semerák – 3:2

Rudo Klopan – Michael Bennett – 1:3

Michal Jakuš – Martin Štifter – 3:0

Martin Krakovský – Miroslav Klopan – 3:1

Semifinále bolo v zložení

Kubovčiak – Krakovský 4:1 Maťko mi to zase naložil, nemal som šancu ,šiel ako drak s cieľom skončiť vo finále čo sa mu napokon aj podarilo.

Bennett – Jakuš – 4:2 , Miškovi sa opäť nepodarilo Majkla zdolať a to mal krásne rozbehnutý turnaj ,ale aspoň si zapísal ďalší highout 107.

FINÁLE Krako – Magic – 0:4 , ťažko hodnotiť tento zápas, Magic kúzlil a vykúzlil víťazstvo asi toľko by som k tomu povedal, Maťko sa trocha posťažoval sám sebe za zlú hru a odniesli si to šípky(neprávom). Magic gratulujem ti , táto sezóna sa zapíše do dejín ligy ako MAGICKÁ! . Palec hore si výborný hráč

Fotky k priebehu nájdete ako vždy tu a detailné štatistiky tu.

%d blogerom sa páči toto: