4. kolo 2. sezóna 2019/2020

Milé dámy milí páni,

Máme za sebou  4. Kolo , ktorého som sa konečne zúčastnil  a ktorého som sa nemal zúčastňovať. (bohužiaľ som chorý a to kolo mi na liečbu moc nepomohlo iba som ostal na tom ešte horšie.) Na vypisovanie naozaj nemám síl tak len veľmi stručne.

Zúčastnených bolo 19 hráčov v základných skupinách sme zaznamenali 2x highout. V A skupine od Petra Šukaľa  107 a od Petra Kubovčiaka  142 , v mojom prípade išlo o rozhodujúci zápas ktorý som vyhral nad Maťom Krakovským a vyradil som Petra Šukaľa ktorý ma ako jediný porazil. A majster Krako mal zavretie do 18nástej šípky.

Ďalším koho spomeniem čo sa týka základnej skupiny je Mato Taksonyi, ktoý si pripísal svoj zatiaľ prvý postup zo skupiny , gratulujem  a p. Veber ktorý si pripísal výhru 2:1 proti Romanovi Mihálikovi (kua ten zápas trval asi 45minút, chlapci nabudúce Vás rozsadím). Posledným je Jakub Meszároš o ktorom som počul že mal 2x 180 čo mu gratulujem ak je to pravda, lebo ľudia opäť vás upozorňujem , nezabúdajte na to , písať si to do papierov aby sa to následne prepísalo do PC (v prípade že ste to zapísali no niekto to neprepísal do PC sa ospravedlňujem a vybavím si to z kolegami)

Štvrťfinále

Kubovčiak – Klopan Rudo – 3:1

Michael Bennett – Peter Veber – 3:0

Roman Mihálik – Martin Taksonyi – 3:0

Martin Krakovský – Jakub Meszároš – 3:1

 Semifinále bolo rýchle teda aspoň to moje, kedy som Michaelovi  podlahol rovných 4:0 kde víťazný  3troj šípkový hod od Michaela bol T20 T19 D20 do 18nástej šípky  áno 157 čím ma aj preskočil v highote , gratulujem.

Martin Krako sa trápil s Romanom ale zdolal ho veľmi tesne  4:3 .

Finále klasika Michael ktorý si len vyberá svojich súperov ako sa mu zachce , dnes to bol práve Krako, ale pre tento krát prišiel Krako neoholený , neupravený (možno si povedal že sa neoholí pokiaľ nevyhrá ).

A  nakoľko sa mu podarilo ako sám napísal zo šťastím (ale aj to niekedy treba) poraziť  Michaela 4:3 urobil po dlhých týždňoch manželke radosť a zhodil tú húštinu z tváre a opäť omladol  ( dúfam teda).

Michael si pripisal 180 a Krako highout 110. Super chlapci.

Chalani všetkým vám gratulujem  a víťazom dakujem za krásny zápas .

Vidíme sa už ďalší utorok.

Fotky k priebehu nájdete ako vždy tu a detailné štatistiky tu.

%d blogerom sa páči toto: