Desiate kolo!

Pekne Vás všetkých opäť vítam.
Máme za sebou 10. kolo. Účasť bola v počte 17 hráčov, čo nie je zlé,ale chlapci neflákajte to ?. Ostávajú nám už iba 2.kolá do ukončenia našej prvej sezóny 2019.
10-te kolo bolo super ako všetky ostatné, pivko tieklo potokom, dobrá nálada sa šírila celým barom, obsluha ako vždy šarmantná ? (neveríte? Tak sa príďte presvedčiť 😀 ), no proste ako kolektív sme si úplne sadli za čo vám všetkým ďakujem.
Vyraďovacie kolá boli plné stresu ako vždy, každý sa chceme prebojovať ďalej, no nie vždy je to o tom či si silný alebo slabší hráč, ale často je to súhra bodov a uhratých legov. Ale keď je niekto dobrý ako Michal Jakuš ktorý hneď vo vyraďovačke zavrel 2x do 18nástej a highout 121 tak idete priamo do finále ?.
Skočím rovno do štvrťfinále a stroho napíšem výsledky.
Roman Mihálik vs Michal Jakuš – 0:3, asi niet o čom, Michal jednoducho nekompromisne valcuje súperov čo mu vyslúžilo 2. miesto v celkovom poradí.
Mário Zedek vs Miroslav Klopan – 2:3, tu spomeniem Mirka, ktorý sa nám po dlhom čase prebojoval do svrťfinále a dokonca zdola silného súpera akým je Mário, tu je vidieť čo prináša častá hra s dobrými hráčmi, ktorí nás posúvajú vpred.
Peter Kubovčiak vs Martin Kubinec – 3:1, Maťo ma už musí nenávidieť ?, v podstate od začiatku spolu hrávame skupinu, vždy je to len tak tak, Maťo je veľmi dobrý hráč, ale na mňa mu nepraje šťastie a to podotýkam, že pri hre s Maťom sa zapotíte.
Ondrej Šulo vs Martin“KRAKO“Krakovský – 0:3, Ondrej to nie a nie dotiahnuť ďalej, ako keby mu to nebolo súdené za to Krako? Ten opäť zničil ďalšiemu hráčovi šancu na postup, spomeniem aj zavretie nad 100 a to rovných 106 Martinom Krakovským.
Semifinále :
Michal Jakuš vs Miroslav Klopan – 4:2, nuž Mirko na začiatok jeho prvého semifinále u nás v lige chytil toho najsilnejšieho i keď zo začiatku viedol nad Michalom 2:0, napokom sa mu nepodarilo udržať náskok a Michal to využil vo svoj prospech.
Peter Kubovčiak vs Martin“KRAKO“Krakovský – 4:2, Maťko, tentokrát sa mi to podarilo, dal si mi zabrať. Maťo viedol 2:0 a ja nie a nie sa zapojiť do hry, napokom som sa nejako zmeditoval a začal konečne hrať. Vyhral som 4 legy za sebou a porazil KRAKA, ešte teraz sa mi klepú ruky ?.
Michal Jakuš vs Peter Kubovčiak – 2:4, tak, naposledy ma Miško zdolal, nedal mi šancu sa zapojiť do hry, ale ja teraz som si šiel po víťazstvo, po hre s KRAKOM som bol naštartovaný, uvoľnený čo je základ pre hru šípok. Bohužiaľ z našej hry nie je finálový priemer, no to nevadí, hru som ukončil zavretím do 18nástej šípky čo mi tiež pridalo na radosti. Ďakujem Miškovi za skvelý zápas a taktiež všetkým ostatným.
Pre tých ktorí to čítate a neboli ste ešte u nás, príďte to aspoň skúsiť. S tým sa s vami lúčim a teším sa na ďalšie už predposledné 11. kolo.

Fotky k priebehu nájdete tu a detailné štatistiky tu.

%d blogerom sa páči toto: