Ôsme kolo!

Milí hráči.
Máme za sebou 8.kolo Seneckej šípkarskej ligy. Musím napísať, že sa teším návštevnosti. Máme rekord v počte zúčastnených hráčov a to je 25. Nakoľko nám kapacita terčov nedovoľuje hrať v tom počte, vyzdvihnem obetavosť jedného z organizátorov Petra Vebera, ktorý sa vzdal možnosti súťažiť. To nás ale nabudilo a už riešime zvýšenie kapacít.
Tešíme sa z návštevy slovenského majstra v šípkach Ľuboša Pivarča, ktorému sa u nás páčilo a nás to veľmi teší. Druhé zvučné meno je Martin Krajkovič, ktorého vždy radi vidíme.
No a obaja spomenutí hráči ukázali to najlepšie, kde Maťo sa prebojoval až do finále a Ľuboš podľahol práve Krajkovičovi v semifinále 3:4.
Spomeniem úspechy vo vyraďovacom kole kde sa Martinovi Semerákovi podaril nádherný kúsok, vyhral na Romanom Míhálikom 2:0 🙂 , 180tku Michala Novotu a zavretie čísla 170 do 18nástej šípky Petrovi Kubovčiakovi (T20,T20, BULL ), no to nestačilo a porazil ho Kraken 2:1 a vďaka tomu ho vyradil v úvodnej skupine.
180 si pripísal aj Maťo Krajkovič v spomínanej hre proti Ľubošovi.
Chalanom z Malaciek sa tento večer nedarilo, nedarilo sa ani Michalovi Jakušovi.
Michal podľahol Krakenovi v semifinále, Roman Mihálik sa neprebojoval z vyraďovacej skupiny a Michal Novota podľahol Krakenovi vo štvrťfinále.
Kraken, stále len Kraken 🙂 , povyraďoval všetky zvučné mená našej ligy a tým si zaobstaral postup rovno do finále s Maťom Krajkovičom, kde mu po dlhom boji podľahol 4:0.
Proste mu to nebolo dopriate, to ho ale dúfam nabudilo do dalšieho kola.

Tým sa s Vami lúčim a teším sa opäť na budúci UTOROK 17:45.

Fotky k priebehu nájdete tu a detailné štatistiky tu.

%d blogerom sa páči toto: