Šieste kolo!

Milí hráči.

Máme za sebou 6-te kolo Seneckej šípkarskej ligy. Dnes to skrátim. Ono totiž nemá cenu ani vypisovať priebeh 6-teho kola od začiatku ako to robím, lebo všetko to naozaj naj sa odohralo na konci.

O to sa postaral Michael Bennett a Michal Jakuš, dovoľujem si tvrdiť to najlepšie zo šípok u nás v Malinove a určite aj v okolí 🙂 .

Obaja hráči skončili vo finále, prebojovali sa Michael cez Petra Kubovčiaka a Miško cez Romana Mihálika.

Začnem tým, že finále začalo hneď zprudka, chalani sa nenechali vystresovať a uvoľnene hádzali krásne šípky kde sa priemer dlho pohyboval nad 75.

Zo začiatku bola hra veľmi vyrovnaná, no prelom prišiel, keď Michael vyrovnal Miškov náskok 2:1 na 2:2 zavretím 104.

Neviem, no možno to bol akýsi impulz pre Miška ktorý sa náhle akoby odtrhol z reťaze a hneď si vybojoval náskok 3:2 krásnym zavretím hádam tým najkrajším číslom, ktoré ako jediné má vo svete šípok svoje vlastné pomenovanie “ŠHANGAJ“ a to číslo 120 do 18nástej šípky. Nemusím hovoriť čo sa tam dialo, bol to výkrik radosti, hukoty a potlesky, proste atmosféra ako na pódiu v Premier league 🙂 . Celý zápas bol jednoducho radosť sa pozerať.

Miško sa už nezastavil a stav doviedol na 4:2 čím potvrdil svoje prvenstvo a verím že nebolo posledné.

No Michael nebol pozadu hral výborne ako vždy, takže obom vzdávam hold a gratulujem k jednoducho k nádhernému hernému výkonu s priemermi Michael 61,01  a Miško 60,86, zatial najviac aký sme mali.

Tým sa s Vami lúčim a teším sa opäť na budúci UTOROK 17:45.

Fotky k priebehu nájdete tu a detailné štatistiky tu.

%d blogerom sa páči toto: