Štvrté kolo!

Milí hráči.
Máme za sebou 4té kolo Seneckej šípkarskej ligy a musím povedať, že to bolo opäť úžasné.
Počet zúčastnených hráčov – 19násť a nás to veľmi teší.
Svojou návštevou nás opäť poctili hráči z Malaciek, Michal Novota, Ondrej Šulo a Roman Mihálik, nováčik u nás nie však v šípkach 🙂 .Spomínam ich preto, lebo tento večer bol Malackový 🙂 . Ako som písal chalani hrajú zväčša soft no v steeloch sa zahanbiť nenechali. Toto kolo sa darilo Michalovi a práve u nás po prvý, a dúfam že nie naposledy zúčastnenému Romanovi Mihálikovi, ktorý sa prebojovali až do finále, kde viedli vzájomný zápas.
Predošlý finalista Michal Jakuš nás opustil v štvrťfinále kedy sa jeho osudnou hrou stala práve hra s Petrom Kubovčiakom, ktorý sa prebojoval do semifinále aj s Maťom “Krakenom” Krakovským.
V 4tom kole sme nemali žiadne bonusy v zatváraní ale to nevadi, nie vždy je to o tom. Spomeniem aj Martina Kubinca, ktorý bol tiež u nás po prvý krát a hral krásne, dostal sa do štvrťfinále, ale verím že nemal iba svoj deň, pretože hral krásne šípky a nabudúce to bude lepšie.
Preskočím rovno do semifinále Martin Krakovský 3:4 Roman Mihálik a Peter Kubovčiak 3:4 Michal Novota.

Pot a nervy, tak sa to dá zhrnúť. Veľmi tesný a dlhý zápas pre oboch. No, Roman mal predsa len pevnejšie nervy a dokázal zvládnut Michala 4:3.

Tým sa s Vami lúčim a teším sa opäť na budúci UTOROK 17:45.

Fotky k priebehu nájdete tu a detailné štatistiky tu.

%d blogerom sa páči toto: