Výsledky druhého kola!

Milí hráči,

máme za sebou druhé kolo Seneckej šípkarskej ligy a musím povedať, že to bolo opäť úžasné.

Počet zúčastnených hráčov sa nám navýšil a nás to veľmi teší. Svojou návštevou nás poctili hráči z Malaciek (Michal Novota, Ondrej Šulo) a hráč z Pezinku (Rudo Klopan). Chalani hrajú zväčša soft no v steeloch sa zahanbiť nenechali. Obzvlášť Ondrej Šulo, ktorý sa prebojoval až do semifinále kde podľahol Petrovi Kubovčiakovi 1:4.

Predošlý finalista Michael Bennett nás opustil hneď v úvodnom kole, kedy sa jeho osudnou hrou stala práve hra s Ondrejom Šulom, ktorý sa prebojoval do semifinále.

Osviežením v štvrťfinále bol zápas Petra Šukaľa s Martinom Krakovským kde sa Petrovi podarilo poraziť KRAKENA a pripraviť ho o postup do semifinále vedením 3:2 pre Petra. Taktiež nesmiem zabudnúť spomenúť zápasy v úvodnej skupine, kde práve spomínaní Peter Šukaľ a Martin Krakovský zavreli krásnych 120 alias Šhangai.

Aj náš ďalší podpredseda Peter Véber sa prebojoval do štvrťfinále kde sa stretol s Michalom Jakušom, keď tesne prehral 3:2.

Meno Michal Jakuš budete počuť často, tento výborný hráč sa bez prehratého zápasu s ľahkosťou (okrem zápasu s Peterom Véberom, ktorý mu dal zabrať) postúpil do finále s Petrom Kubovčiakom.

Finále Peter Kubovčiak vs. Michal Jakuš.

4:3

Pot a nervy, tak sa to dá zhrnúť. Veľmi tesný zápas. No Peter, ktorý mal v úvodnej vyraďovacej skupine jediný prehratý zápas, práve s Michalom sa zaťal a prehru mu revanšoval a tým si zaručil výhru ktorá je druhá v poradí.

Tým sa s Vami lúčim a teším sa opäť budúci UTOROK 17:45.

Fotky k priebehu nájdete tu a detailné štatistiky tu.

%d blogerom sa páči toto: