Warm up 27.05.2019

Warm Up turnaj je za nami.

Účasť bola priateľská v počte 9 ľudí, išlo o generálku pred veľkým začiatkom, ktorý sa uskutoční už nasledujúci utorok 4.6. 2019.

Hralo sa v dvoch skupinách po 4. a 5. hráčov, hracia plocha bola super, každý mal priestor na hru, takže obavy o malom priestore na hru sa nepotvrdili ?. Zároveň musím spomenúť perfektný servis od majiteľa podniku Rustik Cafe, Zoliho, krtorý má pre Vás pripravené chutné vychladené pivko, ku ktorému ponúka aj pokrm v podobe neskutočného nakladaného syra alebo pannini. Toľko k miestu konania ligy a teraz sa vráťme k šípkam ?.

Do vyraďovacej časti postúpilo 8 hráčov, po vyčerpávajúcich vzájomných zápasoch kde sme mali aj dve vysoké zavretia 107 od Martina Semeráka a 160 od Petra Kubovčiaka sa do semifinále prebojovali štyria hráči, Peter Kubovčiak, Martin Taksonyi, Peter Veber, Michael Bennett v poradí ako som ich napísal prebiehali aj vzájomné semifinálové zápasy.

O prvenstvo v našom zahrievacom kole sa streli Michael Bennett a Martin Taksonyi.

Súboj skončil 3:1 v prospech Michaela a tým sa stal prvým a premiérovým víťazom turnaja u nás v Malinove. Obaja hráči predviedli to najlepšie z celkovej hry, veď to je aj dôvod pre ktorý sa hravo prebojovali do finále. Bola radosť sa na to pozerať.

Toto poradie ostane už navždy zapísané a nemenné na našej stránke ako Warm Up a od 4.6.2019 sa začne nové poradie oficiálneho  1. kola Seneckej šípkarskej ligy, sezóny 2019. Fotky z Warm Up turnaja nájdete tu.

Toľko odo mňa a tešíme sa na Vás.

Nebojte sa prísť a preveriť si svoje šípkarske schopnosti utorok 4.6. 2019 o 17:45.

P. Kubovčiak

%d blogerom sa páči toto: