Warm up 27.05.2019

Warm Up turnaj je za nami.

Účasť bola priateľská v počte 9 ľudí, išlo o generálku pred veľkým začiatkom, ktorý sa uskutoční už nasledujúci utorok 4.6. 2019.

Hralo sa v dvoch skupinách po 4. a 5. hráčov, hracia plocha bola super, každý mal priestor na hru, takže obavy o malom priestore na hru sa nepotvrdili 😊. Zároveň musím spomenúť perfektný servis od majiteľa podniku Rustik Cafe, Zoliho, krtorý má pre Vás pripravené chutné vychladené pivko, ku ktorému ponúka aj pokrm v podobe neskutočného nakladaného syra alebo pannini. Toľko k miestu konania ligy a teraz sa vráťme k šípkam 😊.

Do vyraďovacej časti postúpilo 8 hráčov, po vyčerpávajúcich vzájomných zápasoch kde sme mali aj dve vysoké zavretia 107 od Martina Semeráka a 160 od Petra Kubovčiaka sa do semifinále prebojovali štyria hráči, Peter Kubovčiak, Martin Taksonyi, Peter Veber, Michael Bennett v poradí ako som ich napísal prebiehali aj vzájomné semifinálové zápasy.

O prvenstvo v našom zahrievacom kole sa streli Michael Bennett a Martin Taksonyi.

Súboj skončil 3:1 v prospech Michaela a tým sa stal prvým a premiérovým víťazom turnaja u nás v Malinove. Obaja hráči predviedli to najlepšie z celkovej hry, veď to je aj dôvod pre ktorý sa hravo prebojovali do finále. Bola radosť sa na to pozerať.

Toto poradie ostane už navždy zapísané a nemenné na našej stránke ako Warm Up a od 4.6.2019 sa začne nové poradie oficiálneho  1. kola Seneckej šípkarskej ligy, sezóny 2019. Fotky z Warm Up turnaja nájdete tu.

Toľko odo mňa a tešíme sa na Vás.

Nebojte sa prísť a preveriť si svoje šípkarske schopnosti utorok 4.6. 2019 o 17:45.

P. Kubovčiak

%d blogerom sa páči toto: